ISE
 
     
Autor Jeffrey, Alan
Pealkiri Decay estimates for parabolic conservation laws / Alan Jeffrey
Väljaanne Proceedings of the Estonian Academy of Sciences. Physics. Mathematics = Eesti Teaduste Akadeemia toimetised. Füüsika. Matemaatika, ISSN 1406-0086, vol 48 (1999) no. 3/4, p. 265-267.
Ilmunud 1999
Püsilink kirjele  
 
Märkused Sisaldab bibliogr.
Annotatsioon Kokkuv.: Kustumise hinnangud paraboolsetele jäävusseadustele
Märkused Kokkuv. eesti k.
Märksõnad funktsioonid (mat.)
matemaatiline analüüs
diferentsiaalvõrrandid
UDK 51
Ilmumisaeg 1999

Koostajad: EKAR EKMR EMTAR EMÜR ERM KMAR RR TlnKR TLÜAR TrtLR TTÜR TÜRTeised artiklibaasid
 
ELNETE-kataloog ESTER