ISE
 
     
Autor Martinson, Indrek, 1937-2009
Pealkiri Accurate transition probabilities for the 2ŝ2 ̂1S - 2s2p ̂1P transition in Be I and B II / I. Martinson
Väljaanne Canadian journal of physics = Revue canadienne de physique, ISSN 0008-4204, vol. 77 (1999) no. 2, p. 137-143 : ill.
Ilmunud 1999
Püsilink kirjele  
 
Märksõnad füüsika
UDK 53
Täiendpealkiri Estonica artiklid
Ilmumisaeg 1999

Koostajad: EKAR EKMR EMTAR EMÜR ERM KMAR RR TlnKR TLÜAR TrtLR TTÜR TÜRTeised artiklibaasid
 
ELNETE-kataloog ESTER