ISE
 
     
Autor Solodky, Sergei G.
Pealkiri Complexity for some classes of well-posed problems / Sergei G. Solodky
Väljaanne Proceedings of the Estonian Academy of Sciences. Physics. Mathematics = Eesti Teaduste Akadeemia toimetised. Füüsika. Matemaatika, ISSN 1406-0086, vol. 48 (1999) no. 2, pp. 123-132
Ilmunud 1999
Püsilink kirjele  
 
Märkused Sisaldab bibliogr.
Annotatsioon Kokkuv.: Mõnede korrektsete ülesannete klasside lahendamise keerukus
Märkused Kokkuv. eesti k.
Märksõnad integraalvõrrandid
teoreemid
tõestused
UDK 51
Ilmumisaeg 1999

Koostajad: EKAR EKMR EMTAR EMÜR ERM KMAR RR TlnKR TLÜAR TrtLR TTÜR TÜRTeised artiklibaasid
 
ELNETE-kataloog ESTER