ISE
 
     
Autor Čiegis, Raimondas
Pealkiri Stability analysis of some two-dimensional finite-difference schemes / Raimondas Čiegis, Olga Štikoniene
Väljaanne Proceedings of the Estonian Academy of Sciences. Physics. Mathematics = Eesti Teaduste Akadeemia toimetised. Füüsika. Matemaatika, ISSN 1406-0086, vol. 48 (1999) no. 2, p. 111-122.
Ilmunud 1999
Püsilink kirjele  
 
Märkused Sisaldab bibliogr.
Annotatsioon Kokkuv.: Kahedimensionaalsete diferentsskeemide stabiilsuse analüüs
Märkused Kokkuv. eesti k.
Märksõnad diferentsiaalvõrrandid
teoreemid
tõestused
UDK 51
Teised autorid Štikoniene, Olga
Ilmumisaeg 1999

Koostajad: EKAR EKMR EMTAR EMÜR ERM KMAR RR TlnKR TLÜAR TrtLR TTÜR TÜRTeised artiklibaasid
 
ELNETE-kataloog ESTER