ISE
 
     
Autor Lifanov, Ivan K.
Pealkiri Singular solutions of singular integral equations and their applications / Ivan K. Lifanov
Väljaanne Proceedings of the Estonian Academy of Sciences. Physics. Mathematics = Eesti Teaduste Akadeemia toimetised. Füüsika. Matemaatika, ISSN 1406-0086, vol. 48 (1999) no. 2, p. 101-110 : ill.
Ilmunud 1999
Püsilink kirjele  
 
Märkused Sisaldab bibliogr.
Annotatsioon Kokkuv.: Singulaarsete integraalvõrrandite singulaarsed lahendid ja nende rakendused
Märkused Kokkuv. eesti k.
Märksõnad integraalvõrrandid
funktsioonid (mat.)
UDK 51
Ilmumisaeg 1999

Koostajad: EKAR EKMR EMTAR EMÜR ERM KMAR RR TlnKR TLÜAR TrtLR TTÜR TÜRTeised artiklibaasid
 
ELNETE-kataloog ESTER