ISE
 
     
Autor Saranen, Jukka
Pealkiri Periodization of integral equations on open arcs / Jukka Saranen, Gennadi Vainikko
Väljaanne Proceedings of the Estonian Academy of Sciences. Physics. Mathematics = Eesti Teaduste Akadeemia toimetised. Füüsika. Matemaatika, ISSN 1406-0086, vol. 48 (1999) no. 2, p. 79-89.
Ilmunud 1999
Püsilink kirjele  
 
Märkused Sisaldab bibliogr.
Annotatsioon Kokkuv.: Lahtisel kaarel antud integraalvõrrandite periodiseerimine
Märkused Kokkuv. eesti k.
Märksõnad integraalvõrrandid
perioodilised funktsioonid
UDK 51
Teised autorid Vainikko, Gennadi, 1938-
Ilmumisaeg 1999

Koostajad: EKAR EKMR EMTAR EMÜR ERM KMAR RR TlnKR TLÜAR TrtLR TTÜR TÜRTeised artiklibaasid
 
ELNETE-kataloog ESTER