ISE
 
     
Autor Oja, Peeter, 1949-
Pealkiri Rational spline interpolation to monotonic data / Peeter Oja
Väljaanne Proceedings of the Estonian Academy of Sciences. Physics. Mathematics = Eesti Teaduste Akadeemia toimetised. Füüsika. Matemaatika, ISSN 1406-0086, vol. 48 (1999) no. 1, p. 22-30.
Ilmunud 1999
Püsilink kirjele  
 
Märksõnad interpoleerimine
arvutusmeetodid
mittelineaarne mehaanika
UDK 51
Ilmumisaeg 1999

Koostajad: EKAR EKMR EMTAR EMÜR ERM KMAR RR TlnKR TLÜAR TrtLR TTÜR TÜRTeised artiklibaasid
 
ELNETE-kataloog ESTER