ISE
 
     
Autor Quistorff, Jörn
Pealkiri Problems of isomorphy concerning the algebraic representation of affine MDS-codes / Jörn Quistorff
Väljaanne Proceedings of the Estonian Academy of Sciences. Physics. Mathematics = Eesti Teaduste Akadeemia toimetised. Füüsika. Matemaatika, ISSN 1406-0086, vol. 48 (1999) no. 1, p. 3-11.
Ilmunud 1999
Püsilink kirjele  
 
Annotatsioon Kokkuv.: Afiinsete MDS-koodide algebralise esituse isomorfismi probleemid
Märkused Kokkuv. eesti k.
Märksõnad geomeetria
afiinne geomeetria
isomorfismid (mat.)
UDK 51
Ilmumisaeg 1999

Koostajad: EKAR EKMR EMTAR EMÜR ERM KMAR RR TlnKR TLÜAR TrtLR TTÜR TÜRTeised artiklibaasid
 
ELNETE-kataloog ESTER